Biz kimiz

Irckomutlari.com Yayın Hayatına Başladı.
Her zaman en düzenli ve en kaliteli özgün irc komutları ile “Irckomutlari.com” artık hizmetinizdedir. Başlamış olduğumuz bu yolda sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına büyük çaba sarfettik. Artık sizler ile web sitemiz üzerinden iletişime geçebilir,öneri ve eksik görmüş olabileceğiniz bilgileri bizlere çekinmeden sorabilirsiniz.

Irckomutlari.com 2015 yılında yayın hayatına başlamış bir Website’dir. Üç yıllık geçmişimizin ardında aslında neredeyse 2019 yılı itibariyle 19 yıllık bir bilgi birikimi yatmaktadır. 1999 yılında başladığımız mIRC hayatımızda, çeşitli kanallarda uzun zaman yöneticilik yapmış ve yüzlerce kodları ezberlemiştik(Chanserv komutları, nickserv komutları,operserv komutları, memoserv komutları, ignore komutları, levels komutları, kanal ve nick modeleri). Yönetici olmak o zamanlar bunları gerektiriyordu.

Ansiklopedilerin yerini almış olan bu digital internet çağımızla,digital bilgi transferinin akışına katkı sağlamak adına uzman arkadaşlarımızla websitemizi açmayı uygun gördük.Ve bu birikim bünyesinde sitemiz Türkiye’de tek olma özelliği taşımaktadır.Konumuzda uzmanız.
Birçok website ve webmaster tarafından kullanılmakta olan IRC yazılımı,kodları hakkında sizlere detaylı açıklama yapacağız.Yapmış olduğumuz çalışmalar doğrultusunda detaylı bilgi almanıza özen göstereceğiz.Anlaşılamayan hususlar hakkında bizimle iletişim kurmaktan lütfen çekinmeyin.

Sizlere eksiksiz bilgi sunan Irckomutlari.com, süreç içerisinde gelişmeye hız kesmeden devam edecektir.Gerekli gördüğümüzde yenilenme yoluna başvurabiliriz.Bu zaman içerisinde hiçbir kesinti yaşanmayacaktır.

Mesaj göndermeye ne dersin?