Unban komutu nedir

12 11 2015 20:25 tarihinde, Chanserv komutları kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 157 okundu

OTOMATİK BAN AÇMA KOMUTU (UNBAN)

Unban komutu nu kullanabilmeniz için herhangi bir kanalda yetki sahibi olmanız gerekmektedir. Yetkiniz %halfop, @op veya &sop ne olursa olsun hiç farketmez. Eğer ki yetkili olduğunuz kanal dan kanal botu veya arkadaşınız tarafından atıldığınız takdirde unban komutunu uyguladığınız anda kanaldaki banınızı açmaya yarayan bir komuttur.

Kanal dan banlandığınız andan itibaren /cs unban #kanal adını yazarsanız banlı olduğunuz kanala giriş yapabilirsiniz.

 

Not:  Eğer kanal founder tarafın dan dis unban komutu yapılmıssa yani unban komutunun kullanımını devre dışı bırakmış sa banınızı açamazsınız ve kanala giremezsiniz.

Bir önceki Unban komutunu sadece founder kullansın başlıklı komutu hakkında unban komutu pasifleştirme ve undan bilgiler verilmektedir.


Mesaj göndermeye ne dersin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Yorumlar

 • Anonim adEm

  Malesef bu konuda size yardımcı olamayacağız. Sorununuzun giderilmesi için zurnanet yetkililerine ulaşmalısınız. Bunun içinde zurnanet resimi sitesine giriş yapmalısınız. Saygılar
 • Anonim adEm

  Teşekkür bizden özlem hanım
 • Anonim kurd_kapici

  merhaba iyi günler zurnanet yetkilileri kayıtlı nikicim kurd_kapici uzun zamandır zurnanet sayfasında sohbetlerim oldu fakat giremediğimi gördüm giriş sayfasında banlandığımı görünce üzüldüm üzerimdeki ban ın kaldırılmasını sizden rica ediyorum teşekkür ederim iyi çalışmalar
 • Anonim Hasret

  Teşekkür ederim 😊
 • Anonim adEm

  Taha arkadaşım orayla ilgili yapabileceğimiz bişey yok üzgünüm :(